callcenter ESTİM ÖNERİ VE TALEP444 00 73
HİZMET SANATLA BULUŞTUESEV öğrencileri, Esenler Belediye Başkanlığı'na hizmet almaya gelen vatandaşlarla birlikte ney dinletisi eşliğinde ebru yaptı.

 

Esenler Belediyesi Sanat Evi'nin (ESEV) hayata geçirdiği "Sanat Her Yerde" projesi kapsamında ESEV'de eğitim gören öğrenciler, yeteneklerini bu kez Esenler Belediye Başkanlığı'nda sergilediler. Esenler Belediyesi'nin giriş katında ney dinletisi eşliğinde ebru yapan öğrenciler, belediyede işlerini halletmeye gelen vatandaşlara ve Esenler Belediyesi çalışanlarına keyifli dakikalar yaşattılar.


VATANDAŞLA EBRU YAPTILAR

 

 

Hizmetle sanatın iç içe olduğu ve keyifli anların yaşandığı bu dakikalarda ebru yapıp hoş vakit geçiren vatandaşlar, "Sanat Her Yerde" projesinden memnun kaldıklarını belirttiler.


ESENLER'DE 'SANAT HER YERDE'

 

 

Esenler Belediyesi Sanat Evi'nin (ESEV) hayata geçirdiği "Sanat Her Yerde" projesi ile Esenlerli vatandaşlara; geleneksel sanatlardan görsel sanatlara ve sahne sanatlarına kadar sanatın tüm branşları bir bir anlatılıyor. Vatandaşlara yaklaşık 40 farklı dalda kurs verilen ESEV'de yeteneklerini geliştirebilecekleri bu eğitimleri ücretsiz olarak alabilecekleri de hatırlatılıyor. ESEV, "Sanat Her Yerde" projesiyle Esenler'in birçok noktasında sanatı tüm güzellikleriyle anlatmaya devam edecek.

 

Oluşturulma Tarihi : 10.01.2019