callcenter ESTİM ÖNERİ VE TALEP444 00 73
ESENLER'DE MÜZİK ŞÖLENİ


Esenler Belediyesi, birbirinden farklı ritimlerden oluşan konser programlarıyla İstanbullu sanatseverlere müzik ziyafeti sunuyor.

 

Esenler Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür Daire Başkanlığı Kültürel Etkinlikler Müdürlüğü'nün katkılarıyla düzenlenen konserlerde birbirinden değerli sanatçılar Esenler'de sahne alıyor. Prof. Dr. Adem Baştürk Kültür Merkezi’nde gerçekleşen konserlerde sanatseverler keyifli anlar yaşıyor.


SEVDİKLERİ SANATÇILARLA ESENLER'DE BULUŞTULAR


 

Mart ayında gerçekleşen konserlerde Türk halk müziğinin güçlü yorumcusu Hamdiye Erol, Türk sanat müziğinin yaşayan çınarı Mustafa Sağyaşar, tasavvuf müziği sanatçısı Ender Doğan ve sevilen sanatçı Ravi İncigöz Esenler'de sevenleriyle bir araya geldiler. Anadolu’nun sevilen türkülerinden, unutulmaz sanat müziği eserlerine, tasavvuf icralarından pop şarkılara kadar her ritimden müziklerle kulakların pası silindi. Prof. Dr. Adem Baştürk Kültür Merkezi’ni dolduran müzikseverler hayranı oldukları sanatçılarla bir araya gelerek şarkılara eşlik ettiler.

Oluşturulma Tarihi : 13.04.2018