callcenter ESTİM ÖNERİ VE TALEP444 00 73
ESMA BİLTACİ

ANNEMLE OKUYORUM, ANNEMLE OYNUYORUM

Annelerimizin çocuklarıyla kaliteli vakit geçirebilecekleri, birlikte oynarken öğrenebilecekleri, güvenli ve donanımlı merkezimize sizleri de bekliyoruz.

ANNEMLE OKUYORUM, ANNEMLE OYNUYORUM

• Teşrifat

• Sinema ve Gösteri Salonu

• Anne Kıraathanesi (Annemle Dinleniyorum)

• Çocuk Kütüphanesi (Annemle Okuyorum)

• Bahçe Bölümü-Oyun Gurupları (Annemle Oynuyorum)

• Çikolata Fabrikası (Para Kazanıyor ve Harcıyorum)

• Dondurma Fabrikası (Para Kazanıyor ve Harcıyorum)

ÇOCUKLARIMIZI SORUMLULUK SAHİBİ YAPIYOR, KAZANMAYI ve HARCAMAYI ÖĞRETİYORUZ...

Anne-Çocuk Kampüsümüzde yer alan Çikolata Fabrikası ve Dondurma Fabrikası bölümlerinde çocuklarımız çok sevdikleri çikolata ve dondurmayı yapma eğitimleri alarak kabiliyetlerini artırıyor. Elde ettikleri çikolata ve dondurmaları satarak para kazanıyor. Çocuklarımız kendi kazandığı parayı harcayan sorumluluk sahibi bireyler olarak yetişiyor.

 

ANNEMLE EĞLENİYOR VE ÖĞRENİYORUM

Anne-Çocuk Kampüsümüzde yer alan sinema ve gösteri salonunda çocuklarımız animasyon filmleri seyredebiliyor ve istedikleri alanlarda ailelerine gösteri yapabiliyorlar. Ayrıca kampüste yer alan çocuk kütüphanesinde anneleriyle birlikte kitap okumanın tadını çıkarıyorlar.

HER GÜN YÜZLERCE ÇOCUĞA EV SAHİPLİĞİ YAPIYORUZ

Oyun çocukların gelişiminde önemli bir etkendir. Çocuğun oyunları, önce yakın çevresinde, daha sonra sosyal ortamlarda sürer. Çocuklar oynadığı oyunlarla cinsel kimliğini fark eder, sorumluluk alır, toplumsal kuralları öğrenir. Düşünce, duygu ve ilişkiler açısından oyun yoluyla kontrol kazanır.

ÇOCUKLARIMIZ OYUN OYNARKEN ANNELERİMİZ SOSYALLEŞİYOR

Anneler isterse kafede arkadaşlarıyla oturup gönül rahatlığıyla sohbet ediyor veya Esenler Belediyesi’nin düzenlediği gezilere katılabiliyor. Haftanın beş günü hizmet veren merkezden, Esenlerli annelerimiz faydalanabiliyor.

HEM ANNELER HEM ÇOCUKLAR ÖĞRENİYOR

Kampüsümüzden, okul öncesi ve ilköğretim çağındaki çocuklarımız ile anneleri istifade edebiliyor. Okul öncesi çocuklarımızın yararlanabileceği kapalı oyun alanı, okul çağındaki çocuklarımızın da rahat kullanabilecekleri açık oyun alanları yer alıyor. Merkezimiz sokak oyunları için özenle düzenlendi. Sokak boyunca çocuk oyunlarının nasıl oynandığını anlatan görsellerle süslenmiş panolar yer alıyor.

Oluşturulma Tarihi : 27.08.2018