callcenter ESTİM ÖNERİ VE TALEP444 00 73
DEDE TORUN MERKEZİ

Dede Torun Birarada "Filizden Çınara"

 

Yaptığımız araştırmalar ve tespitler sonucu ilçemizde torunlarıyla iyi vakit geçirmek isteyen büyüklerimizin, bu isteklerini gerçekleştirebilecekleri yerlerin veya mekanların kısıtlı olduğunu belirledik. Bu amaçla hemen çalışmalara başlayarak Dede Torun Merkezi projemizi ürettik. Dede Torun Merkezi, dedelerimizin ve ninelerimizin torunlarıyla iyi vakit geçirmeleri, sosyal ve toplumsal ihtiyaçlarını rahatça ve konforlu bir ortamda karşılayabilmeleri için tüm olanaklara sahip.

Onların mutluluğu bizim mutluluğumuz

Merkez ile dedeler ile torunlar arasındaki ilişkiler  yani kuşaklar arası iletişim güçlenerek, unutulmaması ve yaşatılması gereken geleneklerimizin gelecek kuşaklara aktarılması sağlanacak. Toplam 1.023 m2 alanda kuruluDede Torun Merkezi’nde psikolog odası, öğretmenler odası, psikolog odası, berber salonu, satranç salonu, el işi atölyesi, müzik odası, kafe ve toplantı odası bulunuyor.

 

 

Havaalanı Mahallesi’nde gerçekleştirdiğimiz projemiz İstanbul’da ilk olma özelliği taşıyor. Merkezimizde dedeler ve nineler torunlarına kültürümüzü, gelenek göreneklerimizi aktaracak ve “Filizden Çınara” eğlenceli dakikalar geçirebilecekler.

 

Oluşturulma Tarihi : 12.08.2016