callcenter ESTİM ÖNERİ VE TALEP444 00 73
BELEDİYE MECLİSİ 4 HAZİRAN'DA

 

Esenler Belediye Meclisi'nin Haziran ayı toplantıları 4 Haziran 2018 Pazartesi günü başlıyor.

5393 Sayılı Yasanın 20. Maddesi gereğince; Esenler Belediye Meclisinin 5. Seçim Yılı 5. Dönem 2018 Yılı Haziran Ayı Meclis Toplantıları, aşağıda belirtilen gündem maddelerini görüşüp karara bağlamak üzere; Esenler Birlik Mahallesi, Mehmet Akif İnan Caddesi, No: 8 sayılı yerde bulunan Esenler Belediye Başkanlığı Hizmet Binasında yapılacaktır. Meclis Toplantılarının ilk birleşimi 04 Haziran 2018 Pazartesi günü saat: 15.00’de gerçekleştirilecek.

GÜNDEM   :

Açılış ve Yoklama

Teklifler:

 

1-     Sözleşmeli Personel Çalıştırılması ve Ücretleri hk. İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü teklifi.

2-     Kadro Cetvelleri hk. İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü teklifi.

3-     Esenler Davutpaşa Mahallesi Yıldız Caddesi ile Kosova Caddesi kesişiminde bulunan parka “Şehit Türkmen Tekin Parkı” isminin verilmesi hk. Park ve Bahçeler Müdürlüğü teklifi.

 Raporlar:

1-     İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğünün Çalışma Usul ve Esasları Yönetmeliği teklifi. Hukuk ve Temel Haklar-Kültür, Sanat, Eğitim, Gençlik, Kadın ve Aile Komisyonu Müşterek Raporu.

2-     Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğünün Çalışma Usul ve Esasları Yönetmeliği teklifi. Hukuk ve Temel Haklar-Sosyal Hizmetler, Engelliler ve İstihdam Komisyonu Müşterek Raporu.

3-     Belediyemiz ile İbn Haldun Üniversitesi arasında protokol imzalanması hk. Hukuk ve Temel Haklar-Kültür, Sanat, Eğitim, Gençlik, Kadın ve Aile Komisyonu Müşterek Raporu.

 

 

 

Oluşturulma Tarihi : 31.05.2018