callcenter ESTİM ÖNERİ VE TALEP444 00 73
ESENLER'DE MURAT KEKİLLİ KONSERİ

Rock müzik sanatçısı Murat Kekilli Esenler'de verdiği konserde, unutulmaz şarkılarını sevenleri için seslendirdi.


Yusuf Has Hacib Kültür Sanat Sezonu etkinlikleri kapsamında Esenler Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü ve  İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür Daire Başkanlığı Kültürel Etkinlikler Müdürlüğü'nün katkılarıyla, ünlü sanatçı Murat Kekilli, Dr. Kadir Topbaş Kültür ve Sanat Merkezi'nde bir konser verdi.

 

 

FARKLI ŞEHİRLERDEN KONSER İÇİN GELDİLER


Rock müzik sanatçısı Murat Kekilli, Esenlerli  hayranlarıyla buluştu. Konser için farklı illerden gelen sevenlerinin olduğunu öğrenen Kekilli, "Her şehirden dostlarımız var, hepsine kocaman teşekkür ediyorum. Kim olursanız olsun, ne olursanız olsun, sanatçı dahi olsanız önce insan olun" dedi. Kekilli konserinde Seyircilerle eğlenceli anılarını paylaştı.

 

 

SEVİLEN ŞARKILARLA NOSTALJİ RÜZGÂRLARIMurat Kekilli konserinde; "Bu Akşam Ölürüm","Unutmak O Kadar Kolay Mı Sandın?", "Unutamam Seni", "Karagözlüm",  "Çok Yorgunum" gibi sevilen şarkıların yanı sıra "Kızılcıklar Oldu Mu" ve "Kağızman" gibi türküleri de seslendirdi. Sanatçı konserini, 15 Temmuz şehitleri için "Vatan Millet Aşkına" adlı şarkısıyla noktaladı. 

Oluşturulma Tarihi : 15.05.2017