callcenter ESTİM ÖNERİ VE TALEP444 00 73
KENTİM ESENLER'İN YENİ SAYISI ÇIKTI

Huzur ve Umut Şehri Esenler'in haber kaynağı ve rehberi niteliğindeki Kentim Esenler Gazetesi’nin 53'üncü sayısı okuyucularıyla buluştu.

 

Kentim Esenler Gazetesi'nin 53'üncü sayısı çıktı. İlçeye dair pek çok yatırım ve hizmeti Esenlerlilere aktaran gazetenin dopdolu bir içeriğe sahip son sayısı okuyucusuyla buluştu.


METRİS KIŞLASI ŞEHİTLER PARKI OLUYOR

 

Aynı zamanda Esenler halkının sesi olan Kentim Esenler Gazetesi'nin son sayısının manşetinde, 15 Temmuz darbe giriminin ardından Hükümet'in aldığı Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile askerin boşalttığı Metris Kışlası'na yapılacak 15 Temmuz Şehitler Parkına ilişkin haber "Asırlık Kışlada Çocuk Sesleri " başlığıyla paylaşıldı.


ESENLER'İN KAHRAMANLARI BU SAYIDA

 

15 Temmuz darbe girişiminde hayatını kaybeden şehitlerimiz ile gazilerimize de yer verilen 53'üncü sayının sürmanşetinde ise Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın şehit aileleri ve gazilere yönelik ziyareti "Başkomutanımız Esenler'de" başlığıyla verildi.  

 

20 sayfadan oluşan son sayıda; vatan sevdalısı Esenler halkının 27 gün boyunca tuttuğu vatan nöbeti, altyapısı Esenler Belediyesi tarafından hazırlanan "Vatan İçin Nöbetteyiz" uygulaması, Çifte Havuzlar Mahallesi'nde yapılacak kentsel dönüşüm çalışması ile amatör spor kulüplerine ve okullara yapılan  spor malzemesi yardımına ilişkin haberler yer alıyor. Gazetenin son sayısında Esenler Belediyesi'nin Altın Karınca Belediyecilik Yarışması'nda aldığı ödüller ile Esenler'e hem ulaşım kolaylığı hem de prestij kazandıracak Nostaljik Tren Projesi'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi tarafından onaylanmasına dair haberler ayrıntılarıyla ele alındı.


ÜCRETSİZ EDİNEBİLİRSİNİZ

 

Esenler halkının ilçeyle ilgili pek çok habere rahat bir şekilde ulaşabilmesi için ücretsiz olarak dağıtılan Kentim Esenler Gazetesi; Esenler Belediyesi Hizmet Binası, Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi, Muhtarlıklar, Esenler Kültür Merkezi, Esenler Spor Kompleksi, ESAYDAM, ESEV, ESGEV’ler, Adnan Büyükdeniz Dijital Kütüphanesi, Yavuz Selim Halk Kütüphanesi, Fevzi Çakmak Bilgi Evi ve Halk Kütüphanesi’nden temin edilebiliyor.


YENİ SAYI İÇİN TIKLAYINIZ

Oluşturulma Tarihi : 08.11.2016